Martin Tůma

“Yet another personal homepage...”

Blog

Kategorie:

Nové články:

Nové komentáře:

NHL 2007

Welcome to Erika-Hess Arena, Germany...

Možnost chodit hrát na dvě hodinky tejdně hokej (navíc zadarmo) je nabídka, kterou prostě žádný Čech nemůže odmítnout, a tak jsem se i já logicky rozhodl, že trochu pozvednu úroveň německého hokeje a ukážu Němcům, "jak to hrajou mistři světa".

Abych místní moc neznervózňoval mojí suverenitou, trochu jsem na prvním "tréninku" předstíral, že mám problémy s navlečením do výstroje, až se mohlo zdát, že se do ní navlíkám poprvé, nicméně když jsem vyjel na ledovou plochu, musel jsem uznat, že mé obavy o kvalitu místních borců byly liché jak prvočísla s výjimkou dvojky. Tihle to totiž již očividně někdy hráli... Ale co, Jarda Jágr taky začínal na rybníce za barákem, že?!

Po úvodním krátkém cvičení se šlo rovnou na věc. No, co si budem povídat přátelé - bruslení dobré, ale práce s pukem by chtěla přeci jenom trochu vylepšit a o orientaci v hokejovejch pravidlech darmo mluvit ;-) Nicméně držel jsem se statečně, dokonce jsem i "složil" jednoho borce (co na tom, že to byl spoluhráč...) a v závěru utkání jsem předvedl dva krásné pasy na najíždějící spoluhráče, kteří ale svoji šanci nevyužili a mě tak připravili o první body do kanadského bodování.

Zato dneska! Puk už mě začal trochu poslouchat a to dokonce do té míry, že jsem mohl oslavit první gólový úspěch. Yeah! Teď ještě vylepšit pohyb na ledě, který se zatím více blíží pohybu Brownovu, než pohybu takticky vyzrálého hokejisty a místní Eisbären mi mohou předložit první návrh smlouvy ;-)


Jednička letošního draftu

Komentáře
1.2.2007 12:46
jana
Ahoj Martine, moc ti to na bruslich slusi:-)) Tak to s nami budes muset nekdy jit, at vidime noveho českeho hokejistu:-)))
2.2.2007 0:03
tumič
Nevim, nevim. V Praze nemám tu výstroj, která mi dělá tak "nabušený" ramena ;-)

Jméno:
Web:
Zpráva:
 
Kontrolní kód: Kontrolní kód