Martin Tůma

“Yet another personal homepage...”

Blog

Kategorie:

Nové články:

Nové komentáře:

Kladská revival

Odvolávám co jsem odvolal, slibuji co jsem slíbil. Sraz bude, a ne ledajaký!

Mnoho vody již uteklo od posledního srazu Kladské a tak se zdá býti ten správný čas k uskutečnění srazu dalšího, opět samozřejmě jubilejního ;-). Bohužel se některým víceméně (ještě jednou díky Markéto) mnou pořádaný minulý sraz zalíbil a tak teď "tak nějak" očekávali, že další budu organizovat také já. Nuže tedy přátelé, budu. Nepomohlo mi totiž ani slibovat jak Paroubek, ani mlžit jak Čuněk, a tak je nutné začít rázně, jako Topolánek, jednat.

Pro letošek jsem se tak rozhodl nespokojit se s krátkým hospodským přeřváváním se a sáhl po trochu odvážnějším řešení. Letošní sraz je proto naplánován jako víkendová akce mimo Prahu a to konkrétně u Maxe na chatě v Blažimi u Plzně v termínu od pátku 14. do neděle 16. září. Hlavní "důraz" bude přitom kladen na páteční večer, pokuď se tedy nemůžete zdržet přes celý víkend, zkuste dorazit alespoň na pátek.

Přestože věřím, že vyprávěním příběhů nashromážděných za ty roky, co již nenavštěvujem náš "prestižní" ústav, či naopak historek z oněch dávných dob, kdy jsme jej navštěvovali bychom byli schopni zaplnit celý víkend, nabízím i další program. V okolí je překrásná příroda, vhodná k pěším, ale především cyklovýletům. Pokuď jste schopni s sebou dopravit kolo, určitě tak učiňte. V nouzi jsou k dispozici i nějaká "erární" kola (Což mi Maxi připomíná, že se mi ještě doma válí část toho řetězu z loňska...;-). Jako highlight Vám pak s panem domácím nabízíme "lehký kurz horolezení" v nedalekém lomu.

Možnosti veřejné dopravy do Blažimi jsou skromné (poslední autobus z Plzně jede v 19:00), proto chystáte-li se někdo jet autem, napište to prosím tady do komentářů, o spolucestující určitě nebude nouze :-).

Účastníci zájezdu

 • Max
 • Luboš
 • Markéta
 • Veronika Baštýřová
 • Bětka
 • Veronika Brožová
 • Tereza
 • Jana
 • Lucka

Sabotéři

 • Honza Popelka
 • Káča Rounová
 • David
 • Alena
 • Adam
 • Veronika Czesaná
 • Veronika Bartošová
 • Vašek Marek

Seznam je denně aktualizován. Pokud máte kontakt na někoho, kdo není zařazen ani v jedné skupině, dejte mu prosím o srazu vědět.

14.9. se na Vás v Blažimi těší Max & Martin.

Letní sídlo rodu Šauerů - místo činu

Komentáře
27.8.2007 13:22
Markéta
Tak to zírám:-))) Mám sice v září tunu školních povinností, ale maximálně se vynasnažím dorazit- už teď vidím svou účast tak na 99,9% :-)))) Markéta
27.8.2007 20:51
tumič
Ok, na 99,9% s tebou počítám :-)
3.9.2007 20:09
Jana Koderova
Ja bych jela. Teda na to, ze jsme do ted byly docela zevlove, zacina se to rozjizdet. A to je super!!!!
3.9.2007 23:37
tumič
Vítej na palubě ;-)
7.9.2007 22:00
Veronika Czesaná
Ahoj Martine! Smekam pomyslny kloboucek..jako vzdy jsi nezklamal - perfektni organizace, perfektni plan, perfektni program (zkratka JESTE ZE TE MAME.. ;) Cela jsem se na tu akci natesila..a pak mi padnul zrak na to datum kdy se to ma vsechno spachat a malem jsem uronila kroupu..ten vikend nemuzu a to bohuzel temer na stoprocentne protoze delam v pondeli 17ho statnici..a protoze by ten sraz urcite nebyl "dietne-abstinencni" urcite by se mi podarilo vylejt si z hlavy i to malo co jsem tam nastouchala..takze..je mi to fakt hrozne lito ale nemuzu riskovat.. fakt SKODA SKODA SKODA ze to nedelate az ten dalsi vikend :(( Tak ale aspon vsecky zdravim..a doufam ze pak zas nekdy (BRZO:)obetujes k organizaci neceho dalsiho.. Veru
13.9.2007 13:22
tumič
Poslal jsem všem účastníkům doplňující email, doufám, že si jej stačíte přečíst.

Nicméně ještě dvě poznámky na které jsem v něm zapomněl: 1. Dům, který vidíte zde na fotce hledejte přímo na návsi. 2. Max nám všem vzkazuje, že si máme vzít plavky na koupání ;-)
13.9.2007 13:23
bětka
jako hlas verči baštýřové, jejíž limuzína je připravena k cestě do blažimi, si dovoluji vyhlásit jedno VOLNÉ MÍSTO ve vozidle.
. . .
odjezd: pátek, okolo 17. hodiny
zpět: sobota dopoledne
. . .
stávající posádka: veru (vedoucí vozidla), lucka (dříve f., nyní a.), bětka
13.9.2007 13:26
markéta
hlásím se o volné místo, neboť si nejsem jistá, že po té zkoušce stíhám vlak či bus:-))) Je ještě volno??? Markéta V. tel 777871923
13.9.2007 16:03
bětka
markét, ozvi se prosím přímo verče - 777276645, ale myslím, že volno je

Jméno:
Web:
Zpráva:
 
Kontrolní kód: Kontrolní kód