Martin Tůma

“Yet another personal homepage...”

Blog

Kategorie:

Nové články:

Nové komentáře:

The times they are a-changin′

Řekl by Bob Dylanů.

A já abych s ním souhlasil... Přesto, že se můj "podnikatelský záměr" nevydařil a z "velkého" srazu se stala navýsost komorní akce, jako ukázka pomíjivosti s časem to byla akce zcela reprezentativní.

Z L., v mé paměti jako tiché až plaché ;-) děvče, vyrostla okouzlující sebevědomá mladá slečna paní. B., premiantka naší elitní sebranky, možná právě v tuto chvíli cestou z práce (která jí, jak již dávno zjistila, naplňuje mnohem víc než nějaké studium) k jednomu ze svých dvou "šamstrů", čte dopis děkana o ukončení studia. V. se úspěšně etablovala ve světě financí a o prodloužení jména o nějaké ty dvě až tři písmenka, a teď nemyslím svatbu s někým z říše středu, pravděpodobně ani nezauvažovala. Kdo by to byl tenkrát řekl. M. naopak pilně studuje problémy genderu, překvapivě ale nikoliv na I. lékařské fakultě, takže den, kdy z českého feministického trůnu sesadí Evu Hauserovou, je již blízko. ;-). Druhá V skončila u své milované hudby, což se dalo čekat, ale možná mi to tak přijde jenom proto, že si V. se mnou "užila" ještě další dlouhá léta a tak mám čerstvější informace.

A konečně Pan Domácí. Po pravdě řečeno, představa, že se sejdem na VŠ na které jsme se nakonec sešli pro mě tenkrát nebyla daleko od představ typu: "Slavie vyhraje letošní LM". Počítačové hry holt můžou mít pro děti ještě mnohem horší následky, než střelbu na základních školách...

A já? Někoho možná mohlo překvapit, že nejsem jednou nohou v kriminále (alespoň budu-li se při výsleších řídit právními doporučeními od L. ;-), ale jinak? Jinak nuda, nuda, šeď, šeď. I když ani já samozřejně nemládnu, o čemž jsem se naposledy přesvědčil minulej tejden v Lucerně na 80' - holt na některý taneční figury už jsem taky starej... Můžu tak nicméně předložit důkaz, že má omezená obratnost, která způsobila nejedno rozlité víno nebyla způsobena alkoholem.

Don't try this at home!

Důkaz místo slibů

A to je pro dnešek vše milé děti - začínám bejt sentimentální. Takže už jenom v rychlosti "hokejově" poděkuju všem co do Blažimi nakonec dorazili - děvčata děkujem. Děkuji také těm co sice nedorazili, ale alespoň se o tom zmínili. A těm ostatním přeju při jimi organizovaných akcích minimálně stejně tak "komunikativní" účastníky jako jsou oni sami...

Komentáře
19.9.2007 23:49
Misak
To mi řekni co to bylo za taneční figuru? A dál by mě zajímalo čím tě přítel od slečny, se kterou si tančil, zmlátil. bejzbolka? teleskop? Nebo beze zbraně dobře mířeným kopancem?
Každopádně se rychle uzdrav, Týnská čeká...
20.9.2007 0:02
tumič
Jsem prostě ideální sok. Nejenom, že pro většinu frajerů už sám o sobě nejsem konkurencí, ale když přeci jenom dojde na nejhorší, stačí mě jenom nechat se chvíli předvádět a já se zmlátim sám ;-)
13.10.2007 12:28
Edak
Nooo, dobry. Tak to mi neco jeste predvedes? Tak se rychle uzdrav.
16.10.2007 22:31
Mx
Chacha, Tumic uz holt neni zadna patnactka..

Jméno:
Web:
Zpráva:
 
Kontrolní kód: Kontrolní kód