Martin Tůma

“Yet another personal homepage...”

Blog

Kategorie:

Nové články:

Nové komentáře:

Deutsche Bank - služba pro osamělé duše

Nikdo Vám nepíše? Zřiďte si účet u DB!

Již druhý týden pravidelně vytahuju ze schránky dopisy od DB, dnes jubilejní desátý. Pomalu začínám mít obavy, jestli jsem si místo studentského účtu nezřídil nějaký manažerský. Uklidňuje mě snad jedině fakt, že žádná z karet (ano karet, mám totiž 2 - kromě Maestro karty i jakousi Spar Card..., k čemu ta ale slouží mi nedovedl říci ani můj Německý spolubydlící) co jsem obdržel není zlatá.

Jestli si DB myslí, že mě ubije množstvím textu abych pak přehlídl v posledním dopise větu písmem velikosti 8, která mě zbavuje veškerého majetku ve prospěch banky, tak si tu námahu mohli ušetřit, neb ty dopisy od přečtení první půlstránky prvního z nich stejně nečtu. Pravda, mohlo by mi to ušetřit pár starostí, jako například pokusy o použití PINu pro onu tajemnou Spar Card s normální kartou, ale mládí jsem se rozhodl zabít zíráním do zdrojových kódů, ne do bankovně/právnický hatmatilky!

Co je však nejhorší, každý druhý dopis od DB obsahuje nějaký bezpečnostní PIN a už opravdu nevím, kam je schovávat, o tom, že bych si je zapamatoval a papíry zničil, jak doporučuje banka (něco jsem přece jenom četl ;-) nemůže být ani řeč. Mám problémy si pamatovat novou adresu, ve škole jsem dneska ze sebe 10min potil školní UID, a o tom, že bych si zapamatoval svoje zdejší telefonní číslo se mi ani nesní a ještě si budu pamatovat 10 PINů. To určitě! Nevíte někdo, kde jsem nechal lihovou fixu?

Komentáře
27.10.2006 0:34
Edak
Nooo, vidim, ze nejen ty zapasis s platebnima kartama. Ja uz ani poradne nevim k cemu je pouzivat...
27.10.2006 1:03
tumič
Nechceš mi tim naznačit, že už řešíš problémy typu: "Co se třetíma Rollexkama?!" ;-)
1.11.2006 21:34
max
Hm, este aby bylo co vybirat ;)
30.11.2006 21:35
Honza H
Nazdar Martas, clovek uz prestava sledovat kdo, kde je. Zes v Berline jsem vubec nevedel, ja se pro zmenu v patek vratil z USA a kde je
E(T)DA?
30.11.2006 22:19
tumič
Zdravim Asii ;-) Musíš se taky občas objevit v Praze, aby se k tobě ty informace dostaly (i když zrovna o tomhle jsem se IMHO v létě zmiňoval...). Cos vyváděl v júesej? To už jako cestuješ po světovejch konferencích? ;-)

Jinak Eda je dle posledních zpráv v Praze (S občasnými zálety do Madridu, bo kde ta jeho Seňorita vlastně sídlí)

Jméno:
Web:
Zpráva:
 
Kontrolní kód: Kontrolní kód